Katalog firem - Seznam firem  - Firmy ČR - Firmy CZ   

Katalog firem, Firmy, Seznam firem

Vyhledávání firem Přidat firmu Www obchody Časté otázky Kontakty O nás

 

[ Rychlé hledání ]

 

Odkazy

Živnostenský.rejstřík
Ochranné známky
Banky/pojišťovny
Obchodní rejstřík
Odcizená vozidla
Kurzy měn/EURO
Instituce-správa
Ministerstva ČR
Naši partneři
 

Bleskovky

 

O nás         .

     Katalog Firem je projekt zaměřený na zařazování a zveřejňování údajů o fungujících podnikatelských subjektech na území ČR. Podnikatelé na základě registračních formulářů vkládají do Katalogu informace, které považují za důležité. Obchodní názvy, sídla, otevírací doby, kontakty, popisy činností atd.


        Po vložení firmy je podnikateli zřízena stránka, na které jsou umístěny zaregistrované údaje, které si může podnikatel kdykoliv upravovat a doplňovat. Na stránkách Katalogu vzniká databáze, kde jsou firmy "pod jednou střechou".


        Katalog Firem je umístěný a dostupný na těchto internetových www adresách: http://www.katalogfirem.cz, http://www.firmycr.eu, http://www.katalogfirem.com a http://www.zoznam-firiem.sk nebo jen http://katalogfirem.cz, http://firmycr.eu, http://katalogfirem.com a http://zoznam-firiem.sk. Katalog je informačním systémem, který je zaměřen na veškeré druhy činností a na celou ČR.


        Tím, čím je Katalog výjimečný je jeho plošné zaměření. Naleznete zde firmy a společnosti z celé ČR. Výhodou je přehledné uspořádání. Podnikatelské subjekty jsou řazeny dle různých hledisek. Podle okresů, činností, podle obcí, dle abecedy, dle registračních znaků... - záleží jen na volbě uživatele. Každý zákazník nebo obchodní partner nalezne tu společnost či firmu, kterou potřebuje. Práci usnadňuje také důmyslné vyhledávání. Na všech stránkách je vyhledávácí pole, kam lze vložit hledané slovo, číslo, frázi,... a během okamžiku se po kliknutí na tlačítko "Najít" zobrazí výpis, který daný údaj obsahuje.


Hlavní výhody Katalogu Firem

   Cena
  
Dostupnost
  
Rychlé vyhledávání
  
Aktuálnost 24 hodin denně
  
Bezprostřední styk se zákazníky
  
Systematické řazení na stránkách
  
Rychlý styk s obchodními partnery
  
Všechny údaje pod jednou střechou
  
Podpůrné služby (registrační číslo ap.)
  
Možnost registrace na celém českém internetu
  
Všechny důležité údaje o zařazených subjektech
  
Grafické zpracování a celková orientace na stránkách
  
Bezkonkurenčně levná reklama - celková propagace firmy
  
Možnost vylepšování standardních stránek (fota, počítadla)
  
Okamžitá a přímá aktualizace vložených údajů ze strany firem
 

        Stránky Katalogu obsahují také služby ve formě odkazů. Naleznete zde stránky věnované ministerstvům, státním institucím, bankám, pojišťovnám, registr ochranných známek, vyhledávání v obchodním či živnostenském rejstříku, seznam odcizených vozidel a mnoho dalšího.


        Výhodou je variace propagace zařazených subjektů. Každé vložené firmě je přidělena stránka a k ní registrační znak. S nikým jiným se již o stránku nedělí! Registrační znak můžete dávat svým obchodním partnerům, umísťovat na vizitky, obchodní listiny ap. Toto 6-ti místné číslo lze jakkoliv modifikovat, např. na název firmy, atp. a na jeho základě lze danou firmu v Katalogu jednoduše najít. Navíc firmy s pozměněným registračním znakem jsou ve výpisech firem upřednostňovány před těmi, jejichž registrační znak nebyl změněn z automatického formátu, který přiděluje systém.


        Každý podnikatel poskytuje Katalogu Firem jen ty údaje, která sám považuje za důležité. Může mít na stránkách své logo, fotografie, počítadlo vstupů ap. Informace může sám během roku obnovovat a měnit rozsah nabízených informací.


       Informace o firmách jsou zařazovány do Katalogu systematicky dle jednotlivých okresů, obcí či oborů činností. Je vytvářen Katalog Firem, který je dostupný odkudkoliv 24 hodin denně. Nejen z telefonních seznamů či call center. Zákazníci tak okamžitě naleznou přesně to, co hledají. Výhodou internetu oproti jiným formám katalogů je celoplošnost, rychlost a dostupnost.


Katalog Firem - zviditelňujeme

 

 

Svátek slaví

 

Změny

Jméno: 
Heslo: 

Vstup pro firmy

 

Zapomněli jste heslo?

 

Nenalezli jste svou firmu?

 

Novinky

10.4.2018

Akce přednostních pozic:
1500 Kč / rok

10.1.2018

Jsme již přes deset let mezi "Katalogy Firem" v TOP 10 ve vyhledávači Seznam.cz

9.1.2018

Potřebujete zviditelnit své firemní www stránky ve vyhledávačích? Pak navštivte projekt Net-marketing.cz.

Reklama

© 2018 Katalogfirem.cz, Firmycr.eu, Katalogfirem.com, Zoznam-firiem.sk

Veškerý obsah serveru Katalogfirem.cz týkající se vložených firem je veřejně dostupný.

All rights of producer and the owner of the work reproduced reserved. Katalog Firem @ 2001-2018

Provozovatel serveru Katalogfirem.cz nezodpovídá za správnost vložených údajů.

Darujpoukaz, s.r.o., Katalog firem, Seznam firem, Firmy CZ

Doporučte nás - Katalog firem, Seznam firem, Firmy ČR

Naši partneři: Vrata - Garážová vrata - Rolety - Markýzy, Lakování aut - lakování motocyklů, informační systémy, CRM systémy, správa sítí, call centrum,

Internetový marketing - www reklama - reklama na internetu - internetová reklama, Erotické originální hry pro dospělé, hry na párty, hry pro páry,